مرغداری

مرغداری

تراشکاری

تراشکاری

  • مرغداری
  • تراشکاری
Not id article
امام على (سلام الله علیه) : كانَ رَسولُ اللَّهِ(ص) دائِمَ البِشرِ، سَهلَ الخُلقِ، لَيِّنَ الجانِبِ. پيامبر خدا، همواره خوش رو، خوش خو و نرم خو بود. معانى‌الأخبار - ص 83. حكمت نامه پيامبر اعظم(ص) : ج8- ص22- ح5703

اخبار بنیاد تعاون زندانیان کشور

٣٥ هزار زندانی شاغل حقوق بگیر در زندان‌ های کشور فعالیت می‌کنند

مدیر عامل بنیاد تعاون زندانیان کشور از فعالیت ٣٥ هزار زندانی شاغل حقوق بگیر در زندان‌ های کشور خبر داد و گفت : این زندانیان بیش از ٣ هزار قلم کالا تولید می کنند که در بازار مصرف عرضه می‌شود.

 

 

به گزارش ایسنا ، رحیم مطهرنژاد در حاشیه بازدید از بیست و پنجمین نمایشگاه الکامپ در جمع خبرنگاران ، گفت : طی ٧ سال گذشته با کمک سازمان زندان‌ ها و سازمان امور فنی و حرفه‌ای کشور ، ٥٠٠ هزار زندانی آموزش فنی حرفه‌ای دیدند و گواهینامه دریافت کردند.

 

وی ادامه داد : به منظور استفاده بهینه از منابع آب ، ٥ هزار از ١٥ هزار هکتار زمین های در اختیار را به آییاری مکانیزه مجهز کرده است.

 

مطهرنژاد با اشاره به افزایش تعداد گلخانه‌ ها از ١٠ واحد در سال ٩٠ به ٤٠ واحد در سال ٩٧ ، اظهار کرد : ٧ هزار متر مربع اراضی گلخانه ای در این ٧ سال به ٧٥ هزار متر مربع افزایش یافت.

 

همچنین ٧٣٠ هکتار باغ پسته و میوه طی هفت سال به باغ‌های تحت پوشش بنیاد تعاون اضافه شده است.

 

وی اضافه کرد : مددجویان در این هفت سال ، ٢٥ میلیون دست لباس تولید کردند.

 

مدیر عامل بنیاد تعاون زندانیان با تأکید بر اهمیت اشتغالزایی برای زندانیان، گفت: زندانیان در  حین تحمل حبس و پس از آزادی به کار نیاز دارند لذا از خیرینی که زندانی آزاد می کنند می خواهم ستادهای خیرین اشتغال هم تشکیل دهند و موجبات اشتغال این دسته از زندانیان را فراهم سازند.

Not id article
Not id article
Not id article
Not id article