مرغداری

مرغداری

تراشکاری

تراشکاری

  • مرغداری
  • تراشکاری
Not id article
امام على (سلام الله علیه) : كانَ رَسولُ اللَّهِ(ص) دائِمَ البِشرِ، سَهلَ الخُلقِ، لَيِّنَ الجانِبِ. پيامبر خدا، همواره خوش رو، خوش خو و نرم خو بود. معانى‌الأخبار - ص 83. حكمت نامه پيامبر اعظم(ص) : ج8- ص22- ح5703

اخبار بنیاد تعاون زندانیان کشور

جلسه با مسئولین سپاه استان خراسان شمالی

به گزارش روابط عمومی استان خراسان شمالی : سید محمد حسینی سرپرست نمایندگی استان خرااسن شمالی و تنی چند از کارشناسان نمایندگی بنیاد تعاون استان با تعدادی از مسئولان سپاه جواد الائمه (ع) استان ، جلسه ای را با محوریت استفاده از ظرفیت این نیرو برگزار کردند .

 

در این نشست حسینی با اشاره به اینکه اشتغال زایی مددجویان از مأموریت های اصلی بنیاد تعاون به شمار می رود گفت : بی گمان اشتغال زایی و تأمین معیشت مددجویان و خانواده به کاهش مشکلات آنان کمک خواهد کرد .

 

وی اظهار داشت : با توجه به اجرای طرح های گوناگون توسط سپاه استان در حوزه های مختلف ، استفاده از ظرفیت های مددجویان در این طرح ها پیشنهاد می شود .

 

به گفته سرپرست نمایندگی بنیاد تعاون استان خراسان شمالی ، هم اکنون مددجویان زندان های استان در طرح های مختلف عمرانی از جمله طرح های مربوط به شهرداری ها ، مشارکت و اشتغال دارند .

 

وی ادامه داد : در مجموعه بنیاد تعاون استان علاوه بر اشتغال زایی مددجویان ، آموزش های لازم در زمینه های مختلفی همچون صنایع دستی ارائه شده و افزون بر آن کارگاه های مختلف اشتغال زایی و دامداری در شهرستان های بجنورد ، شیروان و اسفراین فعال هستند .

 

سرپرست نمایندگی بنیاد تعاون استان همچنین هرگونه حمایت از سرمایه گذاری برای امر اشتغال زایی مددجویان را از اولویت های این بنیاد عنوان کرد .

 

در این جلسه معاون هماهنگی ، معاون اجتماعی سپاه جواد الائمه (ع) خراسان شمالی ، اشتغال مددجویان زندان های استان را در راستای کاهش معضلات و بزه های اجتماعی کاری با اهمیت عنوان و آمادگی سپاه را برای هرگونه همکاری با بنیاد اعلام داشتند .

 

 

 

Not id article
Not id article
Not id article
Not id article