مرغداری

مرغداری

تراشکاری

تراشکاری

  • مرغداری
  • تراشکاری
Not id article
امام حسن (سلام الله علیه) : مَن عَرَفَ اللَّهَ أحَبَّهُ. هر كس خدا را بشناسد، دوستش بدارد. دوستی در قرآن وحدیث: ص414 – ح 963

اخبار بنیاد تعاون زندانیان کشور

جلسه با دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان سیستان و بلوچستان

به گزارش روابط عمومی استان سیستان و بلوچستان : جلسه ای با حضور طباطبایی سرپرست بنیاد تعاون استان سیستان و بلوچستان و محبی دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان برگزار گردید .

 

طباطبایی سرپرست نمایندگی در این جلسه گفت : استان سیستان و بلوچستان از نظر جغرافیایی و وجود مرز های مبادلاتی ، از پتانسیل های بسیار مناسبی برخوردار است .

 

وی با اشاره به بازارچه های مرزی در سطح استان الخصوص بازارچه مرزی بخش میلک شهرستان زابل را یکی از بازارچه های مبادلاتی مناسب با کشور افغانستان دانست ، که از نظر شرایط اقتصادی و ترازیتی ، می توان با استفاده از پتانسیل های موجود در این بازارچه برای مددجویان بسترهای اشتغالزایی و کسب درآمد برای آنان فراهم کرد .

 

طباطبایی در ادامه اظهار داشت :  بنیاد تعاون زندانیان متولی ایجاد اشتغال و حمایت از خانواده های آنان ، در سطح استان با تعامل و همکاری سایر نهاد ها اقدامات خوبی را انجام داده است .

 

در ادامه این جلسه محبی دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق و ارز استان هم ضمن اعلام همکاری با بنیاد تعاون استان در خصوص ایجاد اشتغال برای مددجویان ، پتانسیل اشتغال در مرز های مبادلاتی استان را مناسب ارزیابی نمود که با تعاملات فی مابین ، شاهد اشتغال برای مددجویان استان خواهیم بود .

 

 

 

Not id article
Not id article
Not id article
Not id article