مرغداری

مرغداری

تراشکاری

تراشکاری

  • مرغداری
  • تراشکاری
Not id article
امام زمان حضرت مهدي -عجل الله تعالی فرجه الشریف- فرمودند: إِنّا غَیْرُ مُهْمِلینَ لِمُراعاتِكُمْ، وَلا ناسینَ لِذَكْرِكُمْ، وَلَوْلا ذلِكَ لَنَزَلَ بِكُمُ الَّلأْواءُ وَاصْطَلَمَكُمُ الاَْعْداءُ ... ما در رسیدگى و سرپرستى شما كوتاهى و اهمال نكرده و یاد شما را از خاطر نبرده ایم كه اگر جز این بود، دشوارى ها و مصیبت ها بر شما فرود مى آمد و دشمنان، شما را ریشه كن مى نمودند ... احتجاج، ج2، ص323

اخبار بنیاد تعاون زندانیان کشور

برگزاری جلسه بسیج ثارالله بنیاد در آستانه بزرگداشت هفته دفاع مقدس

برگزاری جلسه بسیج پایگاه ثارالله بنیاد

 


به گزارش روابط عمومی " پایگاه بسیج ثارالله بنیاد  " : اعضای شورای پایگاه بسیج ثارالله بنیاد تعاون در آستانه بزرگداشت هفته دفاع مقدس تشکیل جلسه دادند.

 

در این جلسه فرمانده پایگاه ضمن تشکر و قدردانی از حضور اعضاء و حمایت های مدیر عامل بنیاد ، در خصوص پیشبرد برنامه های بسیج در مجموعه بنیاد تأکید کردند که ما وظیفه داریم ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس در راستای تجدید خاطرات و حفظ آثار و ارزش های آن و ثبت و ضبط فداکاری های ایثارگران و رزمندگان برای نسل حاضر و نسل های آینده تلاش نمائیم.

 

تا همه بدانند این آسایش ، اقتدار و امنیت به دلیل تلاش  انسان های ارزشمندی که با جان و دل خود از میهن دفاع کردند ایجاد شده است.

 

سپس با تبادل نظر ، اعضاء شورا در خصوص بزرگداشت و گرامیداشت هفته دفاع مقدس برنامه هایی را ارائه نموده و در خصوص میزان اجرایی شدن آنها تصمیم گیری شد.

 

 

 Not id article
Not id article
Not id article
Not id article