مرغداری

مرغداری

تراشکاری

تراشکاری

  • مرغداری
  • تراشکاری
Not id article
امام صادق علیه السلام : مَن ساءَ خُلُقُهُ عَذَّبَ نَفسَهُ؛ هر كه بد اخلاق باشد، خود را شكنجه دهد. گزیده تحف العقول، ح196

اخبار بنیاد تعاون زندانیان کشور

جلسه با مشاور حقوقی و سرمایه گذاری نائب رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی و سپاه امام رضا استان خراسان رضوی

به گزارش روابط عمومی استان خراسان رضوی : به منظور بهره مندی بیشتر از ظرفیت سایر دستگاه ها ، نهادهای دولتی و کارآفرینان در حوزه افزایش فعالیت های اشتغال زایی زندانیان جلسه ای با مشاور حقوقی و سرمایه گذاری و نائب رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی ، معاون مهندسی و پدافند غیرعامل سپاه امام رضا ( ع ) و تعدادی از کارآفرینان استان خراسان رضوی برگزار گردید.

 

پوستچی مدیر نمایندگی بنیاد تعاون زندانیان استان ضمن بیان فعالیت ها و ماموریت های بنیاد تعاون بر اهمیت اشتغال زندانیان در چرخه ی اصلاح و تربیت به منظور کسب درآمد جهت زندانیان و توانمند سازی این قشر آسیب دیده و کمک به معیشت خانواده آنان اشاره کرد و خواستار استفاده از ظرفیت بالای سپاه ، کارآفرینان و تعامل با نمایندگان مجلس شورای اسلامی بویژه کمیسیون صنعت و معدن در جهت توسعه اشتغال زندانیان گردید.

 

رستمی مشاور حقوقی و سرمایه گذاری و توسعه اقتصادی کمیسیون مجلس شورای اسلامی نیز با بیان اینکه حمایت از نیازمندان و رفع مسائل و مشکلات آنان از وظایف حاکمیت می باشد ، آمادگی همه جانبه طرفین را از طرح های اشتغال زایی که از طرف بنیاد تعاون زندانیان به جهت توانمندی سازی و اشتغال زایی زندانیان ارائه داد .

 

در ادامه جنایی معاون مهندی و پدافند غیر عامل سپاه امام رضا ( ع ) ضمن خرسندی از برگزاری چنین جلسه ای آمادگی لازم را در جهت تشکیل جلسه مشترک به جهت هم افزایی توان اجرایی فیمابین سپاه و بنیاد تعاون را اعلام نمودند.

 

 

Not id article
Not id article
Not id article
Not id article